Natalia Świostek

  • Home
  • Natalia Świostek
Natalia Świostek

Z Klubem Endorfina związana jestem od początku jego istnienia. Sport towarzyszył mi od dzieciństwa – pływanie, koszykówka, siatkówka… ale to właśnie fitness okazał się moją największą pasją. Każda kolejna godzina spędzana na treningu utwierdzała mnie, że to właśnie w tej branży chcę się rozwijać i doskonalić. Jestem osobą wytrwałą i sumienną. Wyróżnia mnie zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu. Jeśli czemuś się poświęcam to bez reszty i bez wymówek!

Na bieżąco śledzę wszelkie aktualności i nowości z branży, aby swoim podopiecznym przekazywać najnowszą wiedzę. Szczególnie ważne jest dla mnie bezpieczeństwo uczestników oraz precyzyjne i staranne przeprowadzanie treningów. Przed przystąpieniem do zajęć, każde ćwiczenie szczegółowo i dokładnie wyjaśniam. Dzięki temu, każda, nawet początkująca osoba czuje się pewnie i swobodnie.

Pod okiem wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry ukończyłam kurs Instruktorów Fitness w Akademii Szkolenia Trenerów Sportu AST.

Uczestniczyłam w szkoleniu podstawy Bulgarian Bag, którego organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Bulgarian Bag Academy Poland.

Brałam udział w konwencji EU4YA by tiguar. International PT & Fitness Convention, na której miałam szansę poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dzięki licznym warsztatom i wykładom prowadzonym przez szanowanych ekspertów z branży fitness.

Dokładam wszelkich starań, aby każdy uczestnik po zajęciach ze mną był naładowany pozytywną energią i uśmiechem! Gwarantuję, że ze mną nie będziesz się nudzić! Przy nietuzinkowej muzyce, profesjonalnych i autorskich treningach, fitness stanie się także Twoją pasją!

Zapraszam, Natalia Świostek